Nasz zespół

Kancelaria współpracuje z radcami prawnymi oraz aplikantami radcowskimi, adwokatami oraz aplikantami adwokackimi, doradcami podatkowymi oraz innymi specjalistami w zależności od potrzeb naszych klientów. W razie potrzeby tworzymy odpowiedni zespół prawny do zrealizowania konkretnego zlecenia.


 

Krzysztof Niedźwiedzki  -  radca prawny

 

Jest głównym Zarządzającym Kancelarii, uprawnionym do jej jednoosobowej reprezentacji.

Studiował prawo na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie w latach 1996 – 2001. W 2011 roku ukończył aplikację prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Warszawie i został wpisany na listę radców prawnych pod numerem WA-7821.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał jako pracownik naukowo-dydaktyczny; w latach 2001 – 2003 był asystentem w Wyższej Szkole Handlu i Prawa w Warszawie; w latach 2006 2009 wykładał na Studiach Podyplomowych organizowanych przez Wyższą Szkołę Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego w Warszawie. Równolegle w latach 2004 – 2005 prowadził niezależną Kancelarię Doradztwa Gospodarczego; zdobyte tam doświadczenie wykorzystał w latach 2005 – 2011 kierując niezależną firmą Doradztwa Prawnego rozwijaną w oparciu o stałą współpracę z kancelariami prawnymi. Od września 2011 r. prowadzi indywidualną Kancelarię Radcy Prawnego Krzysztofa Niedźwiedzkiego, jest także radcą prawnym w jednej z największych Warszawskich Spółdzielni Mieszkaniowych.

Dzięki swojej długoletniej pracy zawodowej przekładającej się na teoretyczne i praktyczne umiejętności radca prawny Krzysztof Niedźwiedzki jest w stanie zaoferować kompleksowe prowadzenie spraw osób fizycznych oraz przedsiębiorców.

Radca prawny Krzysztof Niedźwiedzki posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu sporów sądowych; w imieniu swoich klientów występuje przed sądami cywilnymi, gospodarczymi i administracyjnymi - w tym przed NSA i SN.