Nasz zespół

Kancelaria współpracuje z radcami prawnymi, adwokatami doradcami podatkowymi oraz innymi specjalistami w zależności od potrzeb naszych klientów, w tym z zakresu rachunkowości i finansów - stała współpraca w tym zakresie nawiązana została z BK Counsulting Sp. z o.o. tworzącą zespół doświadczonych ekspertów, którzy w sposób kompleksowy, strategiczny i profesjonalny doradzają klientom w zakresie rachunkowości, finansów, działań windykacyjnych, szeroko pojętego prawa oraz polityki zatrudnienia i pośrednictwa pracy na terenie Polski, Unii Europejskiej oraz poza nią. 

 

Krzysztof Niedźwiedzki  -  radca prawny

 

Jest głównym Zarządzającym Kancelarii, uprawnionym do jej jednoosobowej reprezentacji. 

Studiował prawo na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie w latach 1996 – 2001. W 2011 roku ukończył aplikację prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Warszawie i został wpisany na listę radców prawnych pod numerem WA-7821.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał jako pracownik naukowo-dydaktyczny; w latach 2001 – 2003 był asystentem w Wyższej Szkole Handlu i Prawa w Warszawie; w latach 2006 – 2009 wykładał na Studiach Podyplomowych organizowanych przez Wyższą Szkołę Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego w Warszawie. Równolegle w latach 2004 – 2005 prowadził niezależną Kancelarię Doradztwa Gospodarczego; w latach 2005 – 2011 kierował niezależną firmą Doradztwa Prawnego rozwijaną w oparciu o stałą współpracę z kancelariami prawnymi. Od września 2011 r. prowadzi indywidualną Kancelarię Radcy Prawnego Krzysztofa Niedźwiedzkiego.

Dzięki swojej długoletniej pracy zawodowej przekładającej się na teoretyczne i praktyczne umiejętności radca prawny Krzysztof Niedźwiedzki jest w stanie zaoferować kompleksowe prowadzenie spraw osób fizycznych oraz przedsiębiorców.

Radca prawny Krzysztof Niedźwiedzki posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu sporów sądowych; w imieniu swoich klientów występuje przed sądami cywilnymi, gospodarczymi i administracyjnymi.